Dołącz do nas: Dołącz do nas na Facebooku

  Szanowni Państwo 

W związku z zaistniałą sytuacją , zapraszamy na naszą  ekspkozycje domów z drewna tylko i wyłącznie po umówieniu wcześniej wizyty telefonicznie lub meilowo  KONTAKT  nr  509 216 541 oraz  531 982 146     email : ma.kosacka@gmail.com

Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności :1 m wzajemnego odstępu oraz w miarę możliwości użycie maseczki oraz rękawiczek.   

Kosacki Domy
Ekologiczne domy z drewna

biuro@kosackidomy.eu   509 216 541

Prev - Next
lub

Kilka słów o naszej firmie - Kosacki Domy

Firma Kosacki Domy jest firmą produkującą ekologiczne domy z drewna w systemie szkieletowym jak i z bala. Jej korzenie sięgają aż trzeciego pokolenia, które zajmowało się budownictwem drewnianym. Doświadczenie oraz wiedzę czerpano z starych rad dziadów i pradziadów Górali, a rozwój i jakość czerpiemy z dóbr dzisiejszego rynku technologicznego. Jesteśmy jedną z firm rodzinnych powiązana z firmami DREV-IMED, które w sumie zatrudniają ok. 100 osób. Firma zajmuje się głównie budownictwem mieszkaniowym i to na tym skupia największą swoją uwagę. Dla Was budujemy ekologiczne, ciepłe domy, których ekonomiczność w eksploatacji przekłada się na komfort życia. Zapraszamy również do skorzystania z oferty domów letniskowych oraz domków całorocznych, które na pewno umilą letni czy zimowy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Firma zajmuje się również wykonaniem małych domków gospodarczych potrzebnych w przydomowych ogrodach lub działkach ogrodniczych. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Biuro

Łucka 75
21-100 Lubartów
tel. 0 81 464 32 81
kom. 509 216 541
kom. 531 982 146

Ekspozycja
Miejscowość Łucka przed Lubartowem
przy drodze krajowej nr 19
© Kosacki Domy - 2015.
Projekt i wykonanie - Freeline.

Polityka prywatności | Mapa strony
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij